مجری یاب
مجری یاب

چگونه درون «برنامه مهندس مجری یاب» آگهی قرار بدم؟

 

جهت درج آگهی از طریق اپلیکیشن مجری‌یاب، روی علامت + که همان دکمه “ثبت آگهی” و مرکز صفحه برنامه اندروید مهندس یاب شماست کلیک کنید. و اگر در وب سایت قصد افزودن آگهی دارید باید به بخش بالای سایت و سمت چپ صفحه وبسایت مجری‌یاب روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید تا به مرحله ثبت مشخصات نیازمندی ها وارد شوید. مراحل ثبت رو قدم به قدم همراه ما باش که توضیح داده شده‌اند.

در اولین قدم و پس از ورود به صفحه ثبت آگهی، شما باید دسته‌بندی مناسب خدمات فنی موردنظر خود را انتخاب کنید. خدمات فنی و مهندسی آگهی‌شده بر روی مجری‌یاب به هفت دسته‌بندی اصلی تقسیم می‌شوند که این دسته‌بندی‌ها را در وب اپلیکیشن ما مشاهده می‌کنید. با انتخاب هر کدام از این دسته‌بندی‌ها، زیردسته‌های آن‌ها به شما نمایش داده می‌شوند. انتخاب دقیق دسته‌بندی و زیردسته‌ها، مرتبط‌ترین مصرف کننده یا نیازمند به دریافت خدمات فنی را در کمترین زمان ممکن به شما می‌رساند. 

نظام مهندسی: ویژه ثبت آگهی توسط مهندسین برای شرکت های مجری، نقشه برداری، طراحان ومهندسین ناظر است.

خدمات ساختمانی: ویژه ثبت آگهی توسط استادکاران است.

آزمایشگاه ها: ویژه ثبت آگهی توسط شرکت ها و سازندگان نیازمند آزمایشگاه است.

مصالح استاندارد: ویژه ثبت آگهی توسط اجاره دهندگان ، تولیدکننده و فروشندگان مصالح است.

استخدام: ویژه ثبت آگهی نیازمندی ها توسط مالکین و سازندگان و شرکتهاست.

املاک: ویژه ثبت آگهی خرید و فروش ملک توسط مالکین یا مشاورین املاک است.

متفرقه: ویژه ثبت سایر آگهی های مرتبط با صنعت ساخت و ساز از جمله بیمه ها و… توسط عموم مردم است.

می‌تونی برای آگهی خودت یک عکس مناسب انتخاب کنی. به این نکته توجه داشته باش که هرچقدر آگهی‌ عکس‌دار باشه 3برابر دیگر آگهی‌های بدون تصویر بازدید خواهد داشت. شما برای هر آگهی فقط می‌توانید 1 عکس آپلود کنید. حجم عکسی که نیاز دارید برای بارگذاری حداکثر می‌تونه 1000 کیلوبایت باشه(1مگابایت)، و سایز شون هم پیشنهاد میشه  حداکثر 710 در 710 پیکسل و ترجیحا هم مربع باشه. عکس‌های انتخاب‌شده باید حتما، واقعی و مطابق با قوانین درج عکس باشند.

حال باید برای آگهی خود عنوان انتخاب کنید. انتخاب یک عنوان مناسب برای آگهی، نیازی ضروری برای پیداشدن راحت و سریع آگهی‌. مراقب باشید زمان نوشتن عنوان اشتباه تایپی و املایی نداشته باشی، عنوانی کوتاه، گویا و شامل توضیحات لازم باشه.

در بخش بعدی توضیحات آگهی، به اطلاعات مهم در مورد آگهی اشاره کنید. هر موضوعی در مورد نیازمندی ها یا مصالح یا خدمات فنی و مهندسی شما که نیاز به توضیح دارد، باید در توضیحات آگهی درج شود. توجه داشته باشید که نوشتن شماره (موبایل و تلفن) یا آدرس اینترنتی، آیدی شبکه های مجازی ( واتساپ، تلگرام، اینستا و…) در توضیحات آگهی تمامی دسته‌ها ممنوع است

پیشنهاد می شود برای بخش توضیحات آگهی خود حداقل 350 کلمه استفاده نمایید تا به یک آگهی با متن کامل و حرفه ای تبدیل شده و بیشتر دیده شود.

انتخاب استان برای تمامی آگهی‌ها اجباری، بعد از انتخاب استان یا شهرستان، از طریق انتخاب لوکیشن دقیق روی نقشه می‌توانید محل ارائه خدمات یا فروش رو در اختیار  بقیه قرار دهید تا در ملاقات‌های حضوری به شما مراجعه نمایند یا از محل پروژه ساخته شده توسط شما بازدید نمایند جهت اطمینان از کیفیت.

نوع آگهی می‌تواند فروشی یا درخواستی باشد. شما در حالت عادی و هنگامی که می‌خواهید کالایی را بفروشید یا خدمتی را ارائه دهید، نوع روشی را انتخاب خواهید کرد. اما گاهی اوقات به دنبال دریافت خدمات یا محصول خاصی می‌گردید و به دنبال فروشنده آن هستید، نوع آگهی را درخواستی انتخاب کنید. 

در ادامه، با توجه به دسته‌بندی انتخاب‌شده، تعدادی ویژگی درج‌شده است که انتخاب بعضی اجباری و بعضی اختیاری است. برای مثال، برای مهندسین مواردی مانند ظرفیت ساخت و نوع شرکت، برای املاک مسکونی مواردی مانند طبقه و آسانسور، برای استخدام مواردی مانند مدرک،بیمه،حقوق و … جزو ویژگی‌هایی هستند که انتخابشان می‌تواند کاربران دیگر را در یافتن هر چه دقیق‌تر آگهی شما یاری کند. پیشنهاد ما به شما این است که تمامی ویژگی‌های موجود را انتخاب نمایید، زیرا این مسئله شما را به مشتریان مرتبط‌تر خواهد رساند و بازده آگهی شما را بیشتر خواهد کرد.

هر کاربر برای دیدن درخواستی ها، باید از فیلتر پیشرفته استفاده کنند.

در هر آگهی اگر قیمت وارد نشود یا خالی رها شود، آگهی تون “توافقی” نمایش داده خواهد شد. 

حال باید اطلاعات تماس خود را برای درج در آگهی ثبت کنید. کاربران «برنامه مجری یاب» از طریق این اطلاعات با شما در ارتباط خواهند بود. درج شماره همراه برای ثبت آگهی در مجری یاب اجباری است، و کد تایید برای ورود به برنامه نیز به همین شماره ارسال خواهد شد.

با انتخاب گزینه “دیدگاه” کاربران می‌توانند علاوه بر تماس تلفنی و پیامک، از طریق «ارسال دیدگاه» نیز نقدها و سوالات خود را با شما در ارتباط باشند.