مجری یاب
40,000 تومان
شماره آگهی: 1843
مجری یاب
خدمات نظافتی ساختمان

توضیحات آگهی

موسسه خدمات نظافتی آپارتمان با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری، بالاترین درصد رضایتمندی در سطح استان کرمانشاه درخدمت شما مهندسین و آماده همراهی شما عزیزان برای نگهداری از پدران ، مادران و فرزندان دلبندتان با تخفیف ویژه اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه می باشد.

خدمات نظافتی ساختمان

بسیاری از افراد هستند که به دلیل کمبود وقت و یا حتی نداشتن تخصص و توانایی لازم در نظافت محل کار و منزل از عهده این کار برنمی آیند. جای نگرانی نیست، شرکت خدماتی نظافتی آدینا الیپی با کادری مجرب در خدمت شما است.

خدمات پرستاری

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری آدیناالیپی مفتخر است که با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد

حمل و نقل

باربری خوب از نظر اکثر افراد به اتوباری اطلاق میشود که وقت شناس ، با ضریب امنیت بالا ، منظم در کار ، حرفه ای و مقرون به صرفه باشد. ولی تعریف باربری و حمل و نقل کرمانشاه از باربری کار با کیفیت است

نظافت چی

شرکت الیپی مجموعه‌ای است حرفه ای از کارگر خانم برای خدمات نظافت منزل کرمانشاه به همراه چندین نظافتچی آقا متخصص و مطمئن تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی برای دریافت سرویس خدماتی نظافتی و نظافتچی منزل دسترسی پیدا کنید.

خدمات نظافتی ساختمان

دیدگاه خود را بیان کنید

1 دیدگاه برای خدمات نظافتی ساختمان

  1. 0918xxxx838

    من از این شرکت نیرو گرفتم خیلی خوب و منظم.

دیدگاه خود را بنویسید