مجری یاب
مجری یاب

دلیل حذف آگهی مهندس مجری ذیصلاح

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که روی سایت مهندسی مجری یاب چیزی را آگهی کنید اما آگهی شما حذف شود. اگر این اتفاق برای شما پیش آمده حتما بارها از خود سئوال کرده‌ای که دلیل این امر چه می‌تواند باشد.

ما در این مطلب قصد داریم پرتکرارترین دلایل حذف آگهی در سایت مهندس مجری یاب را به شما بگوئیم با رعایت آن  به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی آگهی خود را ثبت کنید.
پس از حذف و یا عدم انتشار، دلیل آن از طریق پیغام مدیر «مجری یاب»، به زیر عنوان آن آگهی در حساب کاربری که ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود؛ بنابراین برای اطلاع از این موارد حتما در زمان ثبت آگهی از صحیح وارد کردن تلفن همراه و مشخصات خود مطمئن شوید.

حذف آگهی استخدام مهندس عمران از روی سایت مجری یاب

آگهی تکراری است
طبق قوانین «سایت مجری یاب» امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه وجود ندارد. درصورتیکه می‌خواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید باید ابتدا آگهی قبلی خود را از روی «مجری یاب» حذف کرده و پس از ۲۴ ساعت آگهی جدید را ثبت کنید. راهنمای درج آگهی بصورت کامل در بخش «راهنمای ثبت آگهی مهندس مجری» آمده است. این قانون با تکیه بر بازخورد کاربران و به‌منظور بهبود تجربه‌ کاربری وضع شده‌اند.

تبلیغ سایت و درج وب‌سایت و شبکه اجتماعی در دسته خدمات فنی و مهندسی امکان‌پذیر نیست
قرار دادن هرگونه آدرس وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی خود در آگهی ها ممنوع است، این امکان تنها در دسته «رپورتاژ آگهی» امکان‌پذیر است. این امکان ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهید که بازدیدکنندگان با کلیک بر روی آن به‌صورت مستقیم به آدرس ذکر شده فرستاده می‌شوند و دیگر نیازی به جست‌وجو و یا کپی کردن آدرس نیست.

درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه
در صورتی‌ که شما به‌صورت هم‌زمان چند آگهی مشابه را ثبت کرده باشید با این پیغام روبرو می‌شوید. همچنین پس از حذف آگهی تا ۲۴ ساعت قادر به ارسال آگهی با محتوای مشابه با آگهی حذف‌شده نیستید و در طول این زمان اگر اقدام به ثبت آگهی مشابه نمایید با پیغام «درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه» روبرو می‌شوید.

دسته‌بندی اشتباه است
برای سهولت در جست‌وجو و دسترسی کاربران «مجری یاب» به آگهی‌ها، دسته‌بندی‌هایی به‌وجود آمده‌اند. در هنگام ثبت آگهی با توجه به ماهیت محصول یا خدمت خود دسته‌بندی مشخصی را انتخاب می‌کنید. پس اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید آگهی شما با این عنوان که «دسته‌بندی اشتباه است» رد می‌شود.

هر آگهی در یک شهر قابل انتشار است
طبق قوانین «سایت مهندس مجری» شما تنها می‌توانید هر آگهی را در یک شهر منتشر کنید. در صورتی ‌که آگهی منتشر شده‌ای بر روی «مجری یاب» دارید و می‌خواهید آگهی مشابه‌ای در شهر دیگر نیز منتشر کنید، آگهی شما با پیغام «هر آگهی در یک شهر قابل انتشار است» رد می‌شود.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه «ارتباط با پشتیبانی» در پایین صفحه با ما مطرح کنید.

دلیل رد یا حذف عکس آگهی در مجری‌یاب

استفاده از تصویر در آگهی کمک می‌کند تا بازدید بیشتری برای آگهی خود در سایت و برنامه موبایل مجری‌یاب به‌دست آورید اما در صورتی که تصاویر شما واقعی، باکیفیت یا مرتبط با کالا و خدمات شما نباشد، تصویر آگهی حذف شده و آگهی بدون آن عکس منتشر می‌شود و اگر عکس برای ثبت آگهی اجباری باشد آگهی منتشر نمی‌شود.

مهمترین دلایل رد عکس آگهی عبارتند از:

تصویر نامناسب، بیش از حد کوچک، بی‌کیفیت یا غیرواقعی
ثبت تصویر چند کالای متفاوت در یک آگهی
مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران
استفاده از اسکرین‌شات و عکس‌های دانلودی (به طور کلی عکسی که مستقیماً از خود کالا گرفته نشده باشد.)
نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت در تصویر
تصویر دارای کادر، نوشته یا لوگو
استفاده از تصویر اشخاص در عکس آگهی

شرایط عکس آگهی در مجری یاب

برای هر آگهی جدید: فقط یک عکس آپلود کنید.
حداکثر حجم عکس: 1000 کیلوبایت (1مگابایت)
سایز تصویر آگهی حداکثر 710 در 710 پیکسل