مجری یاب
مجری یاب

 

رپورتاژ آگهی مهندسی و دائمی صنعت ساختمان یکی از روش‌ های برندسازی و بازاریابی اینترنتی است که برای معرفی برند، محصولات و خدمات جدید از آن استفاده می‌شود. رپرتاژ یک نوع تبلیغات غیرمستقیم است. رپورتاژ یک خبر متنی به همراه تصویر است که در قالب مقاله یا یک گزارش مهندسی ارسال می شود.
سایت مجری یاب، آماده درج ریورتاژ آگهی مهندسی و صنعت ساختمان از طرف همکاران فعال در این حوزه می‌باشد.

تبلیغات پیمانکاری ساختمان در مجری یاب

رپورتاژ آگهی در اپلیکیشن مهندس مجری، بدین ترتیب عمل می کند که کسب و کار و محصول شما در قالب مقاله متنی و آموزشی در حیطه تخصصی این سایت قرار می گیرد؛ و مخاطب با اطمینان از مطالب جالب، به روز، علمی، و موثق مهندسین، به خواندن و دیدن این گزارش می پردازد و در همین حین با کسب و کار شما نیز آشنا می شود.
امروزه تمامی شرکت های پیمانکاری ساختمان، کسب و کارهای فعال حوزه صنعت ساخت و ساز در ایران، از تبلیغات به روش رپورتاژ آگهی بهره می برند تا اثربخشی و ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطب تجربه کنند. نکته مثبت و مهم دیگر آن است که ریپورتاژ آگهی مجری یاب، بک لینک دائمی فالو با کیفیت بوده و حذف نخواهد شد و با توجه حضور اپلیکیشن مجری یاب در کافه بازار، در اکثر کلمات تخصصی حوزه صنعت ساختمان در صفحه اول گوگل و در بیشتر موارد جزء سه سایت اول صنعت ساختمان بوده، امتیاز وبسایت ریپورتاژ شده در صعود در نتایج گوگل و آمدن به صفحه اول بسیار بالاتر خواهد بود.

شرایط درج رپورتاژ آگهی مهندسی سایت مجری یاب:

درج رپورتاژ آگهی فقط برای سایت‌ها و وبلاگ‌های حوزه صنعت ساختمان و مهندسی انجام می‌پذیرد.
حداکثر ۳ لینک (که فالوو خواهند بود) در متن رپورتاژ لینک به یک سایت مجاز است.
حداکثر تعداد تصویر ۳ عدد خواهد بود.
دائمی بودن و حذف نشدن رپورتاژ تا برقراری سایت است.
متن ریپورتاژ، آدرس لینک‌ها، تصاویر و… بعد از درج و تایید توسط شما غیرقابل ویرایش می‌باشد.
بعد از درج رپرتاژ، مطلب در صفحه اول سایت و آخرین نوشته‌های وبلاگ نیز قابل مشاهده خواهد بود.
اگر رپرتاژ شما معرفی و فروش محصول هست، بهتر است اطلاعات تماس در انتهای متن باشد، تا برای سفارش مستقیما با خودتان تماس بگیرند.
پایگاه خبری مهندسین 
سامانه مهندسی مجری یاب از 1401 به عنوان اولین رسانه اختصاصی در حوزه نظام مهندسی کرمانشاه شروع به فعالیت کرده است، اما در کوتاه مدت به بهترین رسانه در این حوزه ارتقا یافت. سایت مهندسی مجری یاب مستقل از نظام مهندسی بوده و صرفاً به دلیل رویکرد تخصصی توسط مهندس پویا مرادی مدیریت می شود.
محتوی سایت مهندس مجری در 6بخش دسته بندی می شود: نظام مهندسی، علمی – پژوهشی، استخدامی، خدمات پیمانکاری ساختمان، مصالح ساختمانی و املاک وبسایت مجری یابی 4ویژگی منحصر به فرد و خاص دارد:
1) اولین و تنها ترین مرجع تخصصی نظام مهندسی در غرب کشور، با پوشش آگهی های مهندسی مرتبط در بیش از 1100 شهر کشور.
2) اخبار استانی، که انتشار این اخبار مهندسی، موجب اقبال ویژه مهندسین شهرستانی و پوشش اخبار استان های مختلف شده است.
3) صفحه شخصی، که در این پایگاه به اطلاعات افراد، شرکت ها و .. به صورت دانشنامه و ویکی پدیای مهندسی درحال بارگذاری است.
4) شبکه های اجتماعی، که شاهد حضور پررنگ و فعال سایت مهندسین مجری هستند. این پایگاه به عنوان مجری یاب فعال ترین رسانه مجازی در حوزه نظام مهندسی، در شبکه های اجتماعی، اینستاگرام، ایتا، و تلگرام فعالیت مداوم و روزانه دارد.

رپورتاژ آگهی در مجری یاب، برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟
مجری یاب در زمینه تبلیغات می تواند متنوع ترین، کامل ترین، و اثرگذارترین بسته های تبلیغاتی در حوزه مهندسی و نظام مهندسی را عرضه کند. تمامی کسب و کارهایی که به هر نوعی در این بخش ها فعالیت دارند می توانند رپورتاژ آگهی در این سایت را انتخاب برتر خود بدانند. رپورتاژ آگهی شما در نگاه مخاطبین فرهیخته مهندسین مجری قرار می گیرد که برترین ساخت تخصصی را انتخاب خود قرار داده اند و در جستجوی برترین های مربوط به این حوزه هستند.

چرا باید خدمات پیمانکاری ساختمان را تبلیغ کنیم؟

امروز شاهد حجم بسیار زیادی از تبلیغات پیمانکاری ساختمان هستیم، سایت‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات چاپی، بنر و … در دنیای رقابتی امروز، حتی اگر یک پیمانکار ساختمان حرفه‌ای و شناخته شده هستید، بازهم نیاز به تبلیغات دارید. به قول آقای دکتر احمد روستا (پدر بازاریابی ایران): «مشک آن است که خود ببوید، هم آنکه عطار بگوید»؛ یعنی حتی اگر کارت رو عالی انجام میدی بازهم باید تبلیغ کنی.