مجری یاب
مجری یاب

درباره مهندس یابی(مجری یاب):

مجری یاب پیشرفته ترین برنامه مهندس یابی حوزه طرح و ساخت ضمن ارائه خدمات فنی مهندسی به‌دست کارآزمودگان برجسته کشور در تلاش است تمامی اکیپ‌های فعال اجرایی، تولیدکننده‌های مصالح ساختمانی استاندارد، مهندس دارای پروانه اشتغال بکار، جانشین مجری (سرپرست کارگاه)، آزمایشگاه‌ها و… با حدف افراد واسطه ای را کاملا رایگان به شما معرفی نماید.

در مجری یاب پروژه را به متخصصان بسپارید

از اهداف اولیه و مهم مجری یاب، ایجاد بستری سریع و ایمن برای پیدا کردن مهندسین و عوامل اجرایی پروژه های ساختمانی در شهرها و حذف لایه‌های واسطه‌گری.

در وب اپلیکیشن موجود تمامی آگهی‌ها به دقت بر اساس نوع خدمات مهندسی و شهرهای مختلف دسته‌بندی شده‌اند و از این جهت جست‌وجو به راحتی صورت می‌گیرد. برای مشاهده آگهی‌‌های استخدام و کاریابی مهندسین یا خرید مصالح صنعت ساختمان، کاربران حتی نیازی به ثبت‌نام کردن در سایت ندارند. در تمامی ساعات شبانه‌روز امکان مشاهده و ارسال آگهی وجود دارد.

شرکت های مهندسی چنانچه به دنبال نیروی با رزومه قوی هستید آگهی دعوت به همکاری مهندس مورد نظر خود را ارسال نمایید. اگر مالک ساختمان هستید نیازمند یافتن یک مهندس طراح معمار جهت نقشه کشی پلان معماری، طراحی نمای ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی می باشید؛ یا نیازمند یافتن یک مهندس با صلاحیت اجرا و مسلط به فوت و فن های اجرای پروژه برای خود هستید؟

اپلیکیشن مهندس یابی ما را نصب کن و از دسته نظام مهندسی لیست بهترین مهندس‌های صنعت ساخت و ساز را به همراه مشخصات واقعی و تصویر یکی از پروژه های اجرا شده تحت مدیریت آن مهندس حقیقی یا حقوقی را در کمتر از یک دقیقه پیدا کن. اگرهم نیازمند نیروی با دانش و شرایط ویژه‌ای برای پروژه های عمرانی  خود هستید، با درج یک آگهی رایگان در برنامه مهندس یابی ما، مهندسین و شرکت های زیادی از سراسر کشور از این آگهی باخبر شده و با شما تماس خواهند گرفت.

اعتبار یابی و رتبه بندی مهندسین مجری ذیصلاح

یکی از خدمات ارزشمند در اپلیکیشن مجری یاب، ارزیابی عملکرد مهندسین و امتیازدهی واقعی به شرکت ها و مهندسان بر پایه کارآزمایی، درصد پیشرفت پروژه و تعداد پایانکارهای ساختمان که بزودی شاهد آن خواهیم بود.

 

قرار دادنِ آگهی‌های خود در دایرکتوری جامع مهندسین حوزه ساخت و ساز

بر روی «ثبت آگهی» در صفحه اصلی مجری یاب کلیک کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما مجاز هستید برای کالا یا خدمات‌تان یک عکس انتخاب کنید. حداکثر ابعاد و حجم پیشنهادی عکس 710 پیکسل و 1000مگابابت حجم(1مگابابت)

به این ترتیب نیازمندان خدمات و محصولات شما در اپلیکیشن مجری یاب به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

نیازمندی مهندسی کرمانشاه

آگهی کاریابی و استخدامی جدید مهندس عمران، برق و مکانیک، کار ساختمانی، طراح دکوراسیون، استخدام مهندس معماری، شرکت های پیمانکار و مشاور (طراحی و نظارت) نظام مهندسی و سازمان برنامه و بودجه، نصاب و نیروی ساختمانی در سایت استخدامی و کاریابی مهندسین کرمانشاه.

در مجری یاب کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ متریال ها، توافقات، حق الزحمه قراردادهای مهندسی با مالکین ساختمان ها مدیر سامانه مجری‌یاب هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.